супермаркет вогнетривів

Статті

Ми хотіли б попередити наших клієнтів і партнерів про те, що на ринку почастішали випадки недобросовісної конкуренції, під час якої компанії-постачальники матеріалів з керамоволокна використовують недійсні підтверджувальні документи "Luyang Unifrax Trading Company Limited". Такі сертифікати можуть використовуватися для продажу неякісних матеріалів. Що, своєю чергою, може призвести до серйозних проблем з обладнанням, стабільністю виробничого циклу, браком кінцевого продукту, а також до негативних репутаційних наслідків для компанії-покупця.
Енергозбереження у виробництві завжди було завданням високого ступеня важливості для кожного підприємства. З кожним роком це питання стає дедалі актуальнішим. Адже це впливає на вартість кінцевого продукту, а також дає змогу відповідати нормам екологічної безпеки. Одним із найважливіших аспектів для оптимізації енергоспоживання – застосування сучасних високотемпературних теплоізоляційних матеріалів.
Для виробництва високотемпературної ізоляції Ravatherm інвестував у будівництво високотехнологічної виробничої лінії виготовлення керамічного волокна з низьким вмістом домішок. Річний обсяг готової продукції – понад 2000 тонн. Компанія є першим виробником керамічного волокна в Туреччині та одним із трьох виробників на європейському континенті.
Керамічне волокно – це штучне синтетичне волокно, виготовлене із дрібних ниток алюмосилікатних матеріалів високої чистоти. Воно також відоме як «керамічна вата», тому що з першого погляду має схожий зовнішній вигляд і також не має запаху.
Досить часто багато хто зважується будувати піч своїми руками. Задавшись такою метою, часто виникає питання: "Чи потрібно використовувати спеціальну пічну цеглу для спорудження печі?" І хоча застосовувати його необов'язково, але рекомендується фахівцями в даній галузі. І ось чому:
Аналізуючи попит користувача, ми помітили, що більшість покупців високотемпературних теплоізоляційних плит знають «Cуперизол» (Superisol), і не знають (або мало обізнані) про кальцій-силікатні плити і в чому полягають відмінності. У цій статті ми пропонуємо це з'ясувати.