супермаркет вогнетривів

Статті

Керамічне волокно – це штучне синтетичне волокно, виготовлене із дрібних ниток алюмосилікатних матеріалів високої чистоти. Воно також відоме як «керамічна вата», тому що з першого погляду має схожий зовнішній вигляд і також не має запаху.
Досить часто багато хто зважується будувати піч своїми руками. Задавшись такою метою, часто виникає питання: "Чи потрібно використовувати спеціальну пічну цеглу для спорудження печі?" І хоча застосовувати його необов'язково, але рекомендується фахівцями в даній галузі. І ось чому:
Аналізуючи попит користувача, ми помітили, що більшість покупців високотемпературних теплоізоляційних плит знають «Cуперизол» (Superisol), і не знають (або мало обізнані) про кальцій-силікатні плити і в чому полягають відмінності. У цій статті ми пропонуємо це з'ясувати.
Протягом декількох останніх десятиліть вогнетривке керамічне волокно (RCF/ВКВ), також відоме як алюмосилікатна вата (ASW/АСВ), вважається найсучаснішим матеріалом для футерування термічних, гартівних, нагрівальних печей в металургії. Це в значній мірі пов'язано з його чудовими властивостями, які включають низьку теплопровідність і масу, малу щільність і простоту установки, забезпечуючи високу адаптивну систему ізоляції.
У виробничому процесі із залишків алюмосилікатів виникають дрібні частинки з яких неможливо отримати волокно. Виникнення даних частинок неминуче при виробництві волокна методом плавління.
Часто, при проектуванні футерування різного термічного обладнання, виникає питання - які вибрати плити в якості теплоізоляційного шару? Використовувати плити на основі керамічного волокна або кальцій - силікатні плити?