супермаркет вогнетривів

Статті

Протягом декількох останніх десятиліть вогнетривке керамічне волокно (RCF/ВКВ), також відоме як алюмосилікатна вата (ASW/АСВ), вважається найсучаснішим матеріалом для футерування термічних, гартівних, нагрівальних печей в металургії. Це в значній мірі пов'язано з його чудовими властивостями, які включають низьку теплопровідність і масу, малу щільність і простоту установки, забезпечуючи високу адаптивну систему ізоляції.
У виробничому процесі із залишків алюмосилікатів виникають дрібні частинки з яких неможливо отримати волокно. Виникнення даних частинок неминуче при виробництві волокна методом плавління.
Часто, при проектуванні футерування різного термічного обладнання, виникає питання - які вибрати плити в якості теплоізоляційного шару? Використовувати плити на основі керамічного волокна або кальцій - силікатні плити?
Вогнетривкий текстиль представляє вироби, виготовлені зі спеціальних гнучких негорючих волокон, ниток, або матеріали, оброблені вогнетривкими просоченнями для підвищення вогнетривких властивостей - шнури, стрічки, тканини, обплетення, нитки та ін.
Вогнетривкі бетони - це матеріали безобпалювальної композиції, які складаються з вогнетривкого заповнювача, в'яжучого компонента і інших добавок. В'яжучий вогнетривких бетонів (дисперсна система) це склад з дрібнозернистого цементу (дисперсна фаза) і хімічної зв'язки (дисперсна середа).
На даний момент компанією Morgan Thermal Ceramics налагоджено виробництво легкої вогнетривкої цегли в країнах Північної Америки, Азії та Європи. Технології виробництва цегли в різних країнах відрізняється. У країнах Азії цегла виробляється методом EXTRUSION (екструзія), Північна Америка - методом CAST (заливка), Європа CAST (заливка) і SLINGER (строповка).