супермаркет вогнетривів

Стрічка з керамічного волокна (термобинт)

Що таке вогнетривка стрічка?

Вогнетривка стрічка, або термобинт - це сучасний матеріал, виготовлений з керамічного волокна, здатний виступати в якості високотемпературної ізоляції. Це дозволяє застосовувати такий термобинт у різних сферах промисловості (металургійній, нафтовій, хімічній, склодувній та ін.). Також як ізоляційний матеріал для автомобільних глушників або випускних колекторів та вихлопних систем загалом термобинт дозволяє знизити температуру під капотом та зберегти тиск і швидкість потоку вихлопних газів до турбіни, збільшуючи продуктивність та зменшуючи турболаг.

З чого виробляється вогнетривка стрічка?

Термобинт (вогнетривка стрічка) виробляється з керамічних волокон і при виробництві армується нитками зі скловолокна (застосовується до 650 С) або високотемпературним металевим дротом (застосовується до 1050 С). Таке армування дозволяє підвищити міцність вогнетривкої стрічки, а також надати зручність при монтажі за рахунок збільшення жорсткості матеріалу.

Завдяки своєму складу високотемпературна стрічка не приносить ніякої шкоди людині та навколишньому середовищу. Не містить азбесту.

Вогнетривка стрічка з керамічного волокна має такі переваги:

  • висока робоча температура;
  • низька теплопровідність;
  • висока механічна міцність та вібраційна стійкість;
  • хімічна стійкість;
  • стійкість до термічних ударів;
  • тривалий термін експлуатації;
  • можливість багаторазового застосування.

На нашому сайті вогнетривка стрічка з керамічного волокна представлена ​​виробами компанії Luyang Energy-saving Materials Co (LYTX), одного з найбільших виробників вогнетривких та теплоізоляційних матеріалів, а також текстильними виробами нашої торгової марки CIP.

Популярні товари