супермаркет вогнетривів

Суміші для кладки печей

Матеріали безобобпалювальної композиції (вогнетривкість від 1580 С), що містять стійкі до високих температур наповнювачі, в'яжучі компоненти і добавки має визначення вогнетривкі бетони. Твердіючи, цей матеріал набуває певні, найкращі якості (щодо раціонального складу сполучних компонентів) і має незначну усадку в високотемпературному режимі застосування. Температура п'ятигодинного циклу без навантаження, де лінійна усадка не перевищила одного відсотка, і є температура максимуму.

Бетонні блоки, суміші і маси - класифікаційні типи виробів вогнетривких бетонів.

Сухі бетони, що застосовуються у високих температурних середовищах, є порошки (наповнювачі потрібної фракції), необхідні для виробництва бетону, і зв'язуючі речовини. Ці вогнетриви, змішані з водою або рідкими в'яжучими речовинами, утворюють бетонні маси. Більш детальну інформацію про класифікаціях жаростійких бетонів для печей читайте в наших статтях.

Даний вид вогнетривів простий у використанні, як для кладки або ремонту термічного обладнання, так і для виконання великих монолітних футеровок, футерування складних геометричних конструкцій, виключаючи слабкі місця сполучних швів, виготовлення розливних ковшів і ін.

«Вогнетривник» є дистриб'ютором в Україні світових лідерів з виготовлення жароміцних бетонів - компаній Allied Mineral Products, Morgan Advanced Materials і Е.С.Т.Р. Refractories, а також здійснює поставки продукції Hasle Refractories.

Популярні товари