супермаркет вогнетривів

Оплата і доставка

Кортить оформити замовлення?

Давайте я розповім як це зробити! Для початку ви можете вивчити детальну інформацію про товари, переваги, технічні характеристики, сферу застосування і т. п., а потім

 • оформити замовлення онлайн (вибрати необхідні товари додавши їх в корзину, заповнити анкету, вибрати спосіб доставки і оплати).

Ви також можете отримати цікаву для вас інформацію і узгодити замовлення у нашого фахівця з продажу:

 • зателефонувати за вказаними в шапці, футере або на сторінці «Контакти» номерами телефонів;
 • запитати зворотний дзвінок, натиснувши на кнопку зворотного зв'язку  і написавши свій номер телефону;
 • написати в онлайн-чат .


Оплата

Варіанти оплати у нас такі:

 • онлайн-оплата на сайті;
 • банківський переказ згідно рахунку-фактури;
 • готівкою, при отриманні товару на нашому складі в м Суми;
 • післяплатою при отриманні.

На жаль, через те, що при доставці післяплатою замовник не забирав товар, нам довелося оплачувати доставку в обидві сторони. А оскільки багато вогнетривів мають велику вагу або об'єм, вартість їх доставки істотна. Тому ми змушені просити зробити попередню оплату в розмірі вартості доставки в обидві сторони. Звісно, для постійних клієнтів умови набагато лояльніше.


Доставка

Звичайно ж доставка вогнетривів дуже важливий етап. Адже при непрофесійному підході матеріали можуть бути доставлені пошкодженими (неправильна упаковка, розташування в кузові і т п) або пізніше встановлених термінів (наприклад, тривале узгодження). І в наслідок цього, можуть виникнути додаткові витрати фінансів, часу і сил. Завдяки більш ніж 10-річному досвіду (в тому числі і негативному) організації комплексних, системних поставок для промислових підприємств і разових, невеликих поставок для приватних замовників, ми знаємо багато тонкощів процесу доставки вогнетривів.


Варіанти доставки:

Цей варіант зручний тим клієнтам, які хочуть побачити продукцію перед купівлею, мають у своєму розпорядженні власним автотранспортом, ну і знаходяться в даному регіоні. Для швидкого і якісного обслуговування прохання заздалегідь узгодити приїзд з менеджером.

 • службами доставки "Нова Пошта", "САТ", "Делівері" або інший;

У нас є власний транспорт (мінівен) і ми доставляємо замовлення (відповідного обсягу) до обраної замовником служби доставки безкоштовно. Ми також звертаємо увагу на правильну упаковку продукції і розташування в кузові (для мінімізації ризику пошкодження в дорозі).

Вибираючи доставку службою «Нова Пошта», ви можете вибрати потрібне відділення зі списку на сайті під час оформлення замовлення. Вибір іншої служби доставки узгоджується з менеджером.

 • доставка найманим транспортом;

При об'ємних комплексних поставках вогнетривів часто виникає потреба і фінансова вигода в наймі окремого транспорту, наприклад, вантажопідйомністю 10 тонн. Наш фахівець з логістики підбере варіанти доставки виходячи з оптимальної вартості та ваших вимог (відстань, особливості під'їзних шляхів, обсяг, вага і т. П.).

 • доставка збірних вантажів.

Часто наймати окремий транспорт або користуватися послугами служб доставки дорого. В такому випадку, ми можемо організувати доставку попутним автотранспортом (так званим «довантажем»).

* Слід зазначити, що відвантаження в день замовлення відбувається за таких умов:

 • наявність товару на складі (а як ще?), та не поширюється на поставку товару під замовлення;
 • відвантаження товару службами доставки "Нова Пошта", "САТ", "Делівері" або іншими і не поширюється на доставку найманим транспортом або збірних вантажів (організація доставки може займати більше часу);
 • надходження на р/р оплати за товар до 13:00.