супермаркет вогнетривів

Оплата і доставка

Кортить оформити замовлення?

Давайте я розповім як це зробити! Для початку ви можете вивчити детальну інформацію про товари, переваги, технічні характеристики, сферу застосування і т. п., а потім

 • оформити замовлення онлайн (вибрати необхідні товари додавши їх в корзину, заповнити анкету, вибрати спосіб доставки і оплати).

Ви також можете отримати цікаву для вас інформацію і узгодити замовлення у нашого фахівця з продажу:

 • зателефонувати за вказаними в шапці, футере або на сторінці «Контакти» номерами телефонів;
 • запитати зворотний дзвінок, натиснувши на кнопку зворотного зв'язку  і написавши свій номер телефону, або написати нам, скориставшись однім з месенджерів:   


Оплата

Варіанти оплати у нас такі:

 • онлайн-оплата на сайті;
 • банківський переказ згідно рахунку-фактури;
 • готівкою, при отриманні товару на нашому складі в м Суми.

На жаль, через те, що при доставці післяплатою замовник не забирав товар, нам довелося оплачувати доставку в обидві сторони. А оскільки багато вогнетривів мають велику вагу або об'єм, вартість їх доставки істотна. Тому ми змушені просити зробити попередню оплату в розмірі вартості доставки в обидві сторони. Звісно, для постійних клієнтів умови набагато лояльніше.


Доставка

Звичайно ж доставка вогнетривів дуже важливий етап. Адже при непрофесійному підході матеріали можуть бути доставлені пошкодженими (неправильна упаковка, розташування в кузові і т п) або пізніше встановлених термінів (наприклад, тривале узгодження). І в наслідок цього, можуть виникнути додаткові витрати фінансів, часу і сил. Завдяки більш ніж 10-річному досвіду (в тому числі і негативному) організації комплексних, системних поставок для промислових підприємств і разових, невеликих поставок для приватних замовників, ми знаємо багато тонкощів процесу доставки вогнетривів.

Увага! Для збереження цілісності плит під час транспортування до клієнта, відправлення здійснюється виключно за тарифами та правилами обраної поштової (кур'єрської) служби з обов'язковим додатковим пакуванням!


Варіанти доставки:

Цей варіант зручний тим клієнтам, які хочуть побачити продукцію перед купівлею, мають у своєму розпорядженні власним автотранспортом, ну і знаходяться в даному регіоні. Для швидкого і якісного обслуговування прохання заздалегідь узгодити приїзд з менеджером.

 • службами доставки "Нова Пошта", "САТ", "Делівері" або інший;

У нас є власний транспорт (мінівен) і ми доставляємо замовлення (відповідного обсягу) до обраної замовником служби доставки безкоштовно. Ми також звертаємо увагу на правильну упаковку продукції і розташування в кузові (для мінімізації ризику пошкодження в дорозі).

Вибираючи доставку службою «Нова Пошта», ви можете вибрати потрібне відділення зі списку на сайті під час оформлення замовлення. Вибір іншої служби доставки узгоджується з менеджером.

 • доставка найманим транспортом;

При об'ємних комплексних поставках вогнетривів часто виникає потреба і фінансова вигода в наймі окремого транспорту, наприклад, вантажопідйомністю 10 тонн. Наш фахівець з логістики підбере варіанти доставки виходячи з оптимальної вартості та ваших вимог (відстань, особливості під'їзних шляхів, обсяг, вага і т. П.).

 • доставка збірних вантажів.

Часто наймати окремий транспорт або користуватися послугами служб доставки дорого. В такому випадку, ми можемо організувати доставку попутним автотранспортом (так званим «довантажем»).

* Слід зазначити, що відвантаження в день замовлення відбувається за таких умов:

 • наявність товару на складі (а як ще?), та не поширюється на поставку товару під замовлення;
 • відвантаження товару службами доставки "Нова Пошта", "САТ", "Делівері" або іншими і не поширюється на доставку найманим транспортом або збірних вантажів (організація доставки може займати більше часу);
 • надходження на р/р оплати за товар до 12:00.