супермаркет вогнетривів

Високотемпературні клеї

Вогнетривкий клей - сучасний універсальний матеріал для проведення монтажних робіт з використанням вогнетривких матеріалів (мати, плити, папір, текстиль, цегла та ін.).

Вогнетривкий клей застосовується при проведенні різноманітних робіт з футерування і теплової ізоляції, а також у виробництві котлів та іншого високотемпературного устаткування.

Властивості: температура застосування до 1250 C, стійкість до різких змін температурного режиму, зручність нанесення, стабільність хімічного складу, поставляється в готовому вигляді і ін.

Завдяки відмінним теплофізичних показників і невисокою ціною, цей вогнетрив витісняє стандартно застосовуються застарілі матеріали з ринку. Тому багато виробників термічного обладнання використовують даний продукт у виробництві і ремонті на постійній основі.

Важливо розрізняти: вогнетривкий клей для печей і камінів (використовуваний, наприклад, при кладці цегли), що витримує температуру нагрівання до +1250 C і високотемпературний клей для плитки, його температурний діапазон нижче - від +250 C до +500 C, т до облицювальна плитка не нагрівається більше +200 C.

Головною відмінністю клею для печей залишається збереження робочих якостей в умовах високих температур і їх перепадів. За хімічним складом цей вогнетрив може складатися з натуральних компонентів (каолін, пісок) і з синтетичними добавками (покращують термостатичні властивості). Найчастіше армуючий компонент складається з шамотного волокна, що створює жорсткість зчеплення.

Термостійкий клей також вогнестійкий, водонепроникний, а головне пластичний (еластичний), завдяки чому надійно зміцнюється структура кладки після затвердіння, забезпечуючи збереження будови від розломів і тріщин тривалий час.

Вогнетривкий клей для печей відмінно поєднується з вогнетривкими видами цегли та підходить для плитки. Такий матеріал легко наноситься, швидко висихає, сприяючи характеристиками міцності зчеплення поверхонь.

Популярні товари