супермаркет вогнетривів

Шнури керамічні

Навіщо застосовується ущільнювальний керамічний шнур (керамошнур)?

Вогнетривкий шнур застосовується як ущільнювач для каміна, котла або печі, щоб підвищити герметичність стиків та притискних механізмів (наприклад дверцята). Це перешкоджає попаданню продуктів згоряння з топки та димоходу до приміщення, а його склад виключає необхідність частої заміни ущільнювача.

З чого виготовляється керамошнур?

Основу виробу становлять нитки з керамічного волокна, які здатні витримувати високі температурні режими. Армуючи шнур керамічний круглого або квадратного перерізу скловолокном або тонким жароміцним металевим дротом, виробники домагаються підвищення міцності, щільності, надання стабільної форми та зручності монтажу. Наприклад, у роботах з футерування та високотемпературної ізоляції.

Вогнетривкі шнури з керамічного волокна мають:

  • відмінну стійкість до високих температурних навантажень (550 – 1250 С);
  • низьку теплопровідність;
  • інертність до ерозії, полум'я, хімічних реагентів;
  • механічну міцність та вібраційну стійкість;
  • мінімальним усадкою в процесі експлуатації.

Ще одна вагома якість ущільнювальних шнурів із керамічного волокна – це його безпека для людини та навколишнього середовища. Ці вироби не містять азбест, який є канцерогенною речовиною і несе небезпеку для здоров'я людини.

Вогнетривкий шнур на основі керамічного волокна у нас представлений виробами від одного з найбільших вітчизняних виробників високотемпературних теплоізоляційних матеріалів компанії Ізола.

Популярні товари