супермаркет вогнетривів

Мати вогнетривкі

Зростаючі вимоги до матеріалів, що застосовуються для футерування і теплової ізоляції, привели до створення нових матеріалів - високотехнологічних, на основі керамічних волокон. Це результат складного процесу з'єднання оксидів алюмінію і кремнію (3Al2O3 • 2SiO2).

У чому перевага вогнетривких матів із керамічного волокна?

Мати з керамічних волокон - відмінна альтернатива стандартно застосовуються теплоізоляційним виробам, поєднують високу термічну стійкість і низьку теплопровідність. Формуючи необхідну товщину і щільність, посилюючи механічну міцність, керамічні мати прошивають своїми ж волокнами в перпендикулярному напрямку. А наступний етап термообробки виключає органічні сполуки і мінімізує подальшу усадку. Даний вид вогнетривів може випускатися з різними хімічними складами (варіантами процентного вмісту оксиду алюмінію та інших елементів). Вогнетривкі мати білого кольору, зібрані в рулони і повністю готові до застосування. Рулонні вогнетриви для футерування дуже універсальні. З достатньою гнучкістю і пружністю, матеріал податливий в крої і монтажі. В процесі експлуатації при високих температурах не виділяє токсичних речовин, не піддається корозії в хімічних середовищах, відмінно відштовхує вологу.

Де купити вогнетривкі мати з керамічного волокна?

«Вогнетривник» вже багато років є дистриб'ютором світових лідерів з виробництва високотемпературних матеріалів на з керамічного волокна, в тому числі вогнетривких матів - компаній Luyang Energy-saving Materials Co і Morgan Advanced Materials, а також здійснює поставки продукції під власною торговою маркою CIP.

Асортимент матів з керамоволокна представлений в широким діапазоні типів, розмірів, товщини, щільності та класифікаційної температури, що дозволяє зробити найбільш точний технічно і фінансово вигідний вибір.

Популярні товари