супермаркет вогнетривів

Рідкий утеплювач нового покоління

ТСМ Керамічний (TSM Ceramic) - рідка теплоізоляція (рідкий утеплювач) нового покоління. Рідка керамічна теплоізоляція (тепла фарба) - це абсолютно унікальний продукт європейського зразка, який ефективно використовується у якості теплоізоляції промислового устаткування і будівельних споруд. До складу ТСМ Керамічний входять пустотілі керамічні сфери, які надають рідкій теплоізоляції основні ізоляційні властивості та білий колір. В якості сполучних матеріалів виступають акрил і латекс, які забезпечують високі експлуатаційні властивості рідкої керамічної теплоізоляції. При виготовленні теплоізолюючої фарби використовуються передові технології та сучасне обладнання, яке забезпечує продукт чудовими теплотехнічними властивостями, що перевершують аналогічні матеріали у даному сегменті ринку.

Основні властивості рідкої теплоізоляції ТСМ Керамічний: високий антикорозійний ефект, низький коефіцієнт теплопровідності, матеріал екологічно чистий і довговічний, простий у застосуванні та багато іншого.

Тепла фарба TSM Ceramic застосовується у будівництві для утеплення будівель та металоконструкцій. При необхідності надати рідкій керамічній теплоізоляції певний відтінок, досить додати потрібний колір (матеріал може бути будь-якого кольору за системою RAL). Також TSM Ceramic використовують для теплоізоляції трубопроводів, ємностей й резервуарів у промисловості.

Таким чином, тепла фарба є незамінним інноваційним матеріалом при проведенні різноманітних робіт з теплової ізоляції у промисловій та будівельній сферах.

Популярні товари