супермаркет вогнетривів

Кріплення вогнетривкі

Найпоширенішими і ефективними матеріалами при виконанні робіт з теплової ізоляції і футерування високотемпературного обладнання в промисловості є вогнетриви на основі керамічного волокна (плити, мати, модульні блоки і т. Д.). При установці цих матеріалів важливим моментом є спосіб їх кріплення. Адже, в разі застосування неякісного кріплення, можуть прийти в непридатність не тільки вогнетриви, а й саме обладнання. Наша компанія для вирішення даного завдання пропонує застосовувати кріплення для футерування і термоізоляції європейського виробництва. Пропоновані вогнетривкі кріплення виробляють компанії, які спеціалізуються на їх виробництві. В процесі виготовлення своєї продукції виробники використовують найсучасніше обладнання і найсуворіший контроль якості. Завдяки цьому, кріплення мають виняткові високотемпературними властивостями, набагато перевищують властивості стандартно застосованих анкерів, і відповідають високим стандартам якості.

Основні характеристики і переваги вогнетривкого кріплення: стійкість до високих температур, різноманіття розмірів і форм (наявність кріплення для теплоізоляції під конкретні технічні завдання), простота і зручність установки, зниження трудовитрат, довговічність і інше.

Застосовується вогнетривкий кріплення для монтажу практично будь-яких теплоізоляційних жаростійких матеріалів (мати, плити, модулі та багато іншого).

Таким чином, кріплення для теплоізоляції (вогнетривкі анкери) є незамінними матеріалами під час проведення монтажних робіт з футерування і теплової ізоляції промислового обладнання і агрегатів.

Популярні товари