супермаркет вогнетривів

Для яких завдань застосовувати вогнетривкі модулі Morgan Advanced Materials

Вогнетривкі модулі Morgan Advanced Materials представлені різновидом основ трьох видів волокон:

  • (RCF) вогнетривке керамічне волокно;
  • (PCW) полікристалічне волокно;
  • (AES) лужноземельне силікатне волокно унікальною стійкості Superwool.

Вогнетривкі модулі з основою таких волокон мають чудові якості:

  • низьку теплопровідність;
  • малу теплоємність;
  • стійкість до теплового удару;
  • високу опірність потокам гарячих газів.

Наприклад, Z Blok на основі волокон високотемпературної кераміки (RCF) Cerablanket з безперервною температурою застосування 1260 С, також Cerachem і Cerachrome - 1420 С, розмірами 305х305 мм і діапазоном товщини: 102, 127, 152, 178, 203, 229, 254, 280 , 350 мм.

Модульні блоки Z Blok 1, Z Blok 3 ефективні в застосуванні при максимальних температурах 1260 С, 1 425 З і 1600 С в матеріалі Maftec Blanket мікрокристаллічної структури без сполучних добавок.

Хочеться звернути увагу на матеріал з біологічно розчинного волокна і властивостями низького накопичення в організмі (виключений з класу канцерогенів світової класифікації) - Superwool XTRA. Не утворює кристалічного діоксиду кремнію, а його фізичне властивість теплового розширення (діє протилежно усадки матеріалу), підсилює монолітну надійність футерування.

Існують монолітні вогнетривкі блоки зі смуг рулонного матеріалу високоякісного штапельного волокна з анкерами. Це Pyro-Stack з робочою температурою 1260 С - 1425 С, Maftec Blanket 1600 с, широким вибором щільності, товщини і Pyro-Stack Superwool XTRA з температурою максимуму 1450 С.

Вогнетривкий модульний блок Superwool HT Z Blok класифікується з температурою 1300 С і відмінним опором термічним ударам

Пропонуються блоки, що складаються з двох секцій плит Pyro-Log з торцевою спрямованістю волокон. Це Pyro Blok, що має запатентоване кріплення з нержавіючої сталі, Pyro Blok 607 з максимальною температурою безперервного використання 1100 С. А вогнетривкий блок Superwool 607 НТ PYRO-BLOC MODULES складається з двох секцій плит Superwool 607 НТ з класифікаційної температурою 1300 С. Вогнетривкий блок Pyro Blok на ринку жароміцних матеріалів єдиний, який містить в своїй основі так зване «монолітне» волокно з RCF (керамічного волокна) і AES (лужноземельного силікатного волокна унікальної стійкості Superwool) і має класифікаційні температури 1260 С і цирконієвого волокна 1425 С.

Спеціальна розробка для підвісної плоского поду печі передбачає блоки з двох секцій теплоізоляційної вогнетривкої цегли - Insulating Roof Blocks BV.