супермаркет вогнетривів

Вогнестійка піна PENOSIL Premium FireRated Gunfoam B1

На складі
Артикул: 8708
Ціна:
  • 315 грн/шт
Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 2.

Вогнестійка піна PENOSIL Premium FireRated Gunfoam B1 має низький коефіцієнт подальшого розширення. Вогнестійкість даної піни відповідає європейським стандартам EN 1366-4 і DIN 4102-1. Має сертифікат відповідності

Піна поставляється в спеціальних балонах під тиском і наноситься спеціальним пістолетом для піни. Після застигання вогнестійка піна PENOSIL набуває властивостей теплової та акустичної ізоляції. Піна має високі склеюючі характеристики і взаємодіє з більшою частиною будматеріалів, крім тефлону, ПЕ і ПП. Після застигання піна схильна до негативного впливу ультрафіолету і вимагає додаткового покриття.

Сфера застосування:

  • для установки вогнетривких дверей
  • ущільнення проходів для труб і електропроводки
  • при ізоляції і кріпленні труб
  • в якості теплоізоляції в місцях, де потрібна висока вогнестійкість.

Нанесення:

Температура від +5 C до +30 C, найбільш високий результат - при температурі +20 C. Температура піни при використанні повинна бути від +10 C до +25 C, найбільш якісний результат - при температурі +20 C.

Поверхня для нанесення необхідно знежирити і очистити від бруду, пилу та ін частинок. Для більш якісного зчеплення рекомендуємо зволожувати поверхню для нанесення. Рекомендуємо захистити прилеглі поверхні малярським скотчем або іншим матеріалом.

Після висихання піну можна покривати фарбою на водній основі.

Інструкція:

Безпосередньо перед використанням балон слід ретельно струсити (як мінімум 20 разів) і розташувати клапаном вниз. Інтенсивність подачі піни регулювати курком пістолета.

Поверхню для нанесення рекомендується змочити водою, т як піна збільшується в об'ємі під впливом вологи. Це дозволить досягти більш високого результату. В умовах холодного навколишнього середовища балон з вогнестійкою піною варто зігріти до кімнатної температури (20-30 С)

Очищення:

Рідка піна видаляється з поверхонь і робочих інструментів очищувачем PENOSIL Premium Foam Cleaner. Застиглу піну потрібно видаляти механічним способом, змочивши її заздалегідь засобом PENOSIL Premium Foam Remover. Для очищення рук, одягу і пістолета від незатверділої піни використовуйте вологі чистячі серветки PENOSIL Premium Cleaning Wipes.

Упаковка:

Балон 1000 мол, наповнення 750 мл

Зберігання:

Зберігати і транспортувати в вертикальному положенні. Зберігати в сухому і прохолодному місці при температурі від +5 C до +30 C. Балон з вогнестійкою піною не можна зберігати при температурі вище +50 C, поблизу джерел тепла і під прямими сонячними променями.

Термін зберігання в оригінальній упаковці 12 місяців.

Вимоги безпеки:

Виріб вогненебезпечний в рідкому вигляді. Захищати від перегрівання і тримати подалі від джерел займання, уникати потрапляння прямих сонячних променів і куріння під час нанесення. Може викликати гіперчутливість при вдиханні та потраплянні на шкіру. При нанесенні необхідно забезпечити вентиляцію приміщення. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Дименсиональна стабільність (TM1004)
5%
Клас вогнестійкості затверділої піни
EI 20 – EI 180
Колір
Розовий
Об'єм, мл
750 мл
Повне затвердіння
до 24 ч
Температура застосування клею, С
довгостроково: від -50 до +90;
короткостроково: від -65 до +130
Теплопровідність
0,034 Вт/(м·K)
Точка займання, С
400
Час утворення плівки, хв
12-16
Щільність, кг/м3
25-30
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Популярні товари