супермаркет вогнетривів

Продукція, Яку ми реалізуємо, а саме високотемпературний клей CIP-1К-Х, це однокомпонентна самостійно твердіючих композиція, що складається з неорганічних речовин і присадок у вигляді додавання оксидів металів. Має високоефективні експлуатаційні якості.

Тип:

високотемпературний клей CIP-1К-Х являє собою суспензію зеленуватого кольору.

Пропонований вогнестійкий клей має підвищений інтерес серед українського покупця і широко використовується в різних робочих процесах, наприклад:

  • безпосередньо в якості вогнетривкого клею при необхідності склеювання різних вогнетривких матеріалів, наприклад, горілчаних каменів або керамічних виробів;
  • в якості вогнетривкої суміші (розчину) для кладки вогнетривкої цегли при футеруванні печей і термостійкого обладнання різного типу;
  • в якості матеріалу, який застосовують при проведенні ремонту футерування різного типу теплових агрегатів;
  • щільність вогнестійкого клею CIP-1К-Х - 1,4-1,55 г/см3.

Застосування:

Висока практичність в застосуванні вогнетривкого клею не передбачає правил особливої ​​уваги, так як в суспензії відсутні токсичні і легкозаймисті речовини. Вільно використовується в різній Ph середовищі (кислої, лужної, нейтральної); має чудові антикорозійні якості. Коливання температури повітря в робочих цехах з високотемпературним клеєм можуть становити від +5 до +60 0C, а вологість повітря підтримується на рівні 85%. Спочатку використання вогнестійкого клею CIP-1К-Х передбачено ретельне його перемішування. Матеріал легко наноситься пензлем, шпателем, і навіть пульверизатором. Слід дотримуватися рекомендацій з очищення, підігріву і процентного співвідношенням води (5% від обсягу при розпилюванні). Це спростить нанесення клею. Вогнетривка суміш обов'язково наноситься на сухі, знежирені і повністю очищені робочі поверхні. Методи хімічного або термічного впливу прискорять процес застигання клею, так як висихання при кімнатній температурі триває до 24 годин, а остаточне - трохи більше 72 годин. Необхідне багатошарове нанесення вогнетривкого клею CIP-1К-Х (товщина шару не більше 1 міліметра), передбачає повне висихання попереднього. Високотемпературний клей необхідно використовувати протягом 6 місяців з моменту поставки.

Упаковка:

вогнетривкий клей CIP-1К-Х поставляється в бочках по 60 кг або розфасованим в ємностях по 3 кг, 5 кг и 15 кг.

Вага
5 кг
Максимальна температура використання, С
1250
Щільність, кг/м3
1350-1500
Метод установки
пензлем, шпателем, розпилення
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Популярні товари