супермаркет вогнетривів

Вогнетривка плита LYTX-264B, 50х1000х1200 мм, 300 кг/м3

В наличии
Артикул: 2479
Ціна:
 • 5 712 грн/шт
З цим товаром ми рекомендуємо купити

Вогнетривкі плити LYTX виготовляються в процесі мокрого формування з використанням сипучих і зв'язувальних матеріалів з керамічного волокна Luyangwool. При цьому допускається застосування органічних і неорганічних в'яжучих добавок, які вигорають при першому випалюванні. Вогнетривкі плити LYTX - це міцний вогнетривкий матеріал на основі керамічного волокна, який володіє відмінними показниками як механічної так і теплової стійкості. Цей матеріал відмінно переносить експлуатацію при вібрації, механічних навантаженнях і ерозії.

Тип:

Вогнетривка плита на основі керамічного волокна.

Переваги:

 • висока міцність;
 • довговічність;
 • легкість монтажу;
 • точні розміри;
 • стійкість до ерозії;
 • міцність при однорідній структурі;
 • низька теплопровідність і мала теплоємність;
 • стійкість до термоударів.

Застосування:

 • футерування печей, в т ч промислових;
 • компенсаційні шари футерування;
 • печі випалювання кераміки, скляної промисловості;
 • печі риформінгу, каталізу;
 • теплова ізоляція газоходів, димових труб;
 • системи вогнезахисту.

Поставляються в упаковках по 2, 4 і 10 шт.

Особливості першого нагріву і використання плит при футеруванні

Плити на основі керамічного волокна мають в своєму складі невеликий відсоток органічного і неорганічного зв'язуючого. Тому в процесі першого нагрівання при підвищенні температури плити до 200-300 С відбувається вигоряння органічних матеріалів, що супроводжується інтенсивним виділенням диму, втратою маси до 5,5% і падінням міцності плити до 50-60% (це більшою мірою проявляється для нешліфованих плит і спостерігається тільки при першому нагріванні). При досягненні температури 800-900 С і вище відбувається затвердіння неорганічного зв'язуючого і, як наслідок, зміцнення матеріалу плити до 80% початкової міцності. Тому при використанні плит як першого (робочого) шару футерування температура тіла плити не повинна бути нижче 900 C.

Крім того при робочій температурі, близькій до максимальної, плити схильні до усадки лінійних розмірів до 3%, що потрібно враховувати при проектуванні і монтажі футерування, шляхом використання між окремими елементами термозбіжних швів. Термозбіжні шви виконуються з матів на основі керамічного волокна відповідної температури застосування. Мат товщиною 12,5 мм (щільністю 128 кг/м3) укладається в два шари і стискається при установці до 10-12 мм (для розмірів монтованих плит 1200х1000 мм). При використанні плит в якості компенсаційного або теплоізоляційного шару (при температурі шару менше 900 С) термозбіжні шви не встановлюються.

Кріплення плит при монтажі

Плити при монтажі приклеюються до поверхні каркаса або попереднього шару термостійким клеєм для керамічних волокон (температура використання не нижче температури використання плит). Для отримання шару більше 50 мм плити склеюються між собою за допомогою термостійкого клею для керамічних волокон.

Або

Плити в шарі футерування кріпляться до каркасу за допомогою штирів і шайб з жароміцної сталі (жароміцність сталі повинна відповідати температурі шару футерування плитами). Розміри і крок штирів визначаються проектом (не менше 9 штук на плиту розміром 1200х1000 мм).

Конструктивне виконання штирів, шайб, їх кріплення визначається проектом в кожному конкретному випадку.

Увага! Для збереження цілісності плити під час транспортування до клієнта, відправка здійснюється виключно за тарифами та правилами обраної поштової (кур'єрської) служби з обов'язковим додатковим пакуванням!
Межа міцності на вигин, МПа
> 0,2
Максимальна температура використання, С
1260
Робоча температура використання, С
1000
Щільність, кг/м3
300
Розмір, мм
50 х 1000 х 1200
Коефіцієнт теплопровідності, Вт/м*К
< 0,153
Хімічний склад
Al2O3 - 45-48 %
SiO2 - 51-53 %
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Популярні товари