супермаркет вогнетривів

Для яких задач застосовувати вогнетривкі бетони Allied Mineral Products

Для яких задач застосовувати вогнетривкі бетони Allied Mineral Products

Компанія Allied Mineral Products - одна зі світових лідерів з технологічних розробок та виробництва різноманітних вогнетривів з температурними режимами застосування до 1800 С. Сировинні копалини в основі вогнетривів: цирконій, кварцит, муллит, боксити, магнезит та інші, доставляються з країн Латинської Америки, Південної Африки, Китаю.

Високі властивості якості, особливо опір хімічній дії, виражені в вогнетривких бетонах.

Так DURACON 32 на основі муллита максимально функціональний з температурою використання 1760 С.

Вогнетривкий бетон TUFFCRETE 47 з дрібнозернистою шамотною основою (зернова фракція 5 мм), розроблений з метою застосування в зонах спалювання утилізаційних котлів та подібних сферах використання.

Рідко MINRO-FIRE CAST F80 шамотний вогнетрив з максимальною робочою температурою 1650 С, довговічний, має високі ізоляційні характеристики.

Бетон вогнетривкої марки MINRO-AL CAST A44 на основі високочистого і найдрібнішого глинозему (розмір зерна 1,5 мм) формує тверду основу футерування при максимальній температурі 1815 С, ефективний як електричний ізолятор.

Заливна низько цементна вогнетривка суміш низької вологості LCF 384A на основі оксиду алюмінію, проявляє високу механічну цілісність як в умовах високих температур (теплових ударів), так і при низьких температурних показниках.

Вогнетривкий бетон на основі андалузиту марки LCF 798A розроблений для застосування в умовах прямого контакту з рідкими металами. Має відмінну об'ємну стійкість. Якнайшвидшу сушку бетону забезпечує добавка органічної фібри. Широко використовується в чорній і кольоровій металургії.